ΕΘΝ Ν ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ


http://www.pamespor.gr/wp-content/uploads/2014/06/EPSP-551x334.jpg
Τον Ορφέα Φωτεινών υποδέχεται στο γήπεδό του ο Εθνικός Νέου Κεραμιδίου την Κυριακή για την 11η αγωνιστική του πρωταθλήματος της ..
Β Ερασιτεχνικής Κατηγορίας της ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ.Δείτε όλους του αγώνες με τους διατητές όλων των πρωταθλημάτων και των υποδομών...
 
ΕΠΣ Πιερίας: Αγώνες-Διαιτητές Κυριακής
11η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ       
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  23-11-2014


ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΒΡΟΥΖΟΣ ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ

ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ ΣΤΑΦΙΔΑΣ

ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ-ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
Α.ΑΓΙΑΝΝΗ
ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ-ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ-Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ
Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ «»
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΒΡΟΝΤΟΥΣ
ΚΥΦΟΣ ΚΑΛΙΟΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ-Π. ΜΕΛΑΣ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΑΛΩΝΙΩΝ
ΜΕΓΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ

ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΤΑΧΑ
ΕΛΑΦΟΥ
ΝΙΚΟΛΙΤΣ ΚΟΥΓΙΟΥΝΤΖΙΤΣ ΜΙΛΛΟ

7η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ       
Γ2΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  23-11-2014


ΔΟΞΑ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ-Α.Ο. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΜΠΛΕΤΣΙΟΥ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ-Α.Ο. ΣΚΟΤΙΝΑΣ
ΦΩΤΕΙΝΩΝ
ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ ΚΑΚΑΝΗΣ

ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
Κ. ΜΗΛΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΑΤΣΙΟΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ

Α.Ε. ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν. ΠΟΡΩΝ-ΑΕΤΟΣ ΚΑΡΥΩΝ
Ν. ΠΟΡΩΝ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Δ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Β

ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΙΕΡΙΩΝ ΡΕΠΟ
=====================
ΕΠΣ Πιερίας: Αγώνες-Διαιτητές Σαββάτου
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ       
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  22-11-2014  ΩΡΑ 3 Μ.Μ.


ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ
ΚΑΤΑΝΑΣ ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΠΛΟΣΚΑΣ

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ
Κ. ΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Δ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
Ν. ΠΟΡΩΝ
ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΓΑΛΑΝΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ-ΠΥΔΝΑ ΚΙΤΡΟΥΣ
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ-ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ
ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
ΜΕΓΑΣ ΖΕΡΒΑΣ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Β

Α.Ε. ΔΡΥΑΝΙΣΤΑ -Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΡΗΤΙΝΗΣ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΓΑΤΣΙΟΣ ΚΑΚΑΝΗΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ-Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ
ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ

Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ-Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ ΜΠΛΕΤΣΙΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ      
Γ1΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  22-11-2014  ΩΡΑ 3 Μ.Μ.


ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΣΤΑΦΙΔΑΣ ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΑΝΗΣ-ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
ΕΞΟΧΗΣ
ΝΙΚΟΛΙΤΣ ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ ΜΙΛΛΟ

ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΩΝΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ

ΠΡΟΟΔΟΣ Π. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΡΕΠΟ

==================

ΕΠΣ Πιερίας: Πρόγραμμα πρωταθλημάτων υποδομής

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ Ν. ΠΙΕΡΙΑΣ


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR                           ΣΑΒΒΑΤΟ 22-11-2014

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-11-2014
10:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-11-2014
11:00
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
22-11-2014
10:00
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
PLAY-ZONE
22-11-2014
11:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: JUNIOR                                   ΣΑΒΒΑΤΟ 22-11-2014

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-11-2014
09:45
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ-2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-11-2014
09:45
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
22-11-2014
11:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ-1
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
22-11-2014
12:30
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
PLAY-ZONE
22-11-2014
11:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
PLAY-ZONE
22-11-2014
12:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-2
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΓΙΩΤΣΑ
22-11-2014
10:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-1
F.C. OLYMPIAN
ΓΙΩΤΣΑ
22-11-2014
11:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                          ΣΑΒΒΑΤΟ 22-11-2014

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-11-2014
11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-2
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-11-2014
12:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-11-2014
14:00
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-11-2014
15:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 22-11-2014

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΔΙΟΥ
22-11-2014
10:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΓΑΝΟΧΩΡΑΣ
22-11-2014
12:00
======