ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ - ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ - 25 ΚΑΙ 26 ΟΚΤΩΒ


Οι αγώνες της ΕΠΣ Πιερίας θα αρχίσουν όλοι το Σάββατο στις 4 μ.μ. και την Κυριακή λόγο της αλλαγής ώρας στις 3 μ.μ. (στις 4 τα ξημερώματα..
της Κυριακής το ρολόι γυρνάει μια ώρα πίσω).
- Το παιχνίδι του Αχιλλέα Νεοκαισάρειας με την ομάδα των Τρικάλων γίνεται στα πλαίσια του κυπέλλου της Γ΄Εθνικής, άν έρθει ισόπαλο στην κανονική του διάρκεια έχει παράταση και πέναλτι, γι αυτό και θα ξεκινήσει στις 2.30΄ μ.μ.
- Ο αγώνας πρωταθλήματος του Αιγινιακού στην Ζάκυνθο το Σάββατο θα αρχίσει στις 4 μ.μ και του Πιερικού με τον Αγροτικό Αστέρα την Κυριακή, θα ξεκινήσει στο Α΄ΔΑΚ στις 3 μ.μ.
- Την Τρίτη (28/10) στη Νέα Ζωή το παιχνίδι ΑΕ Δρυάνιστα-Ακαδημία Π.Π.Π.
Ο αγώνας του Σαββάτου μεταφέρεται στις 28 Οκτωβρίου στις 15:00 στο γήπεδο της Νέας Ζωής
 

28 Οκτωβρίου 2014,ΩΡΑ: 15:00
Γηπεδο: ΑΕ Ποντιων (Ν. Ζωή)


ΑΕ ΔΡΥΑΝΙΣΤΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ



Α΄ ΕΠΣ Πιερίας: Αγώνες-Διαιτητές-Παρατηρητές 9ης αγωνιστικής
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                      
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                             
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  25-10-2014  ΩΡΑ 16:00

ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ-ΠΥΔΝΑ ΚΙΤΡΟΥΣ     
Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ                    
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ          ΚΥΦΟΣ          ΜΗΝΟΥΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ  
Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ                  
ΛΑΦΑΤΖΗΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ          ΚΟΥΓΙΟΥΝΤΖΙΤΣ  
ΠΑΥΛΙΔΗΣ Θ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ-Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ  
ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ                     
ΝΙΚΟΛΙΤΣ     ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ           ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ      
ΑΝΔΡΕΟΥ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ  
ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                      
ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ       ΚΑΛΙΟΣ         ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 
ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ                 
ΜΕΓΑΣ           ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Δ      
ΚΑΤΙΜΕΡΤΖΗΣ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ        
ΚΑΡΙΤΣΑΣ               
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Β       ΓΑΤΣΙΟΣ      
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ      
Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ       
ΦΩΤΙΑΔΗΣ    ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΣ          ΣΤΑΦΙΔΑΣ  
ΤΙΓΚΑΣ
Β΄ ΕΠΣ Πιερίας: Αγώνες-Διαιτητές-Παρατηρητές 7ης αγωνιστικής
7η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                    
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                               
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  26-10-2014 ΩΡΑ15:00
       
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ  
ΣΒΟΡΩΝΟΥ 
ΚΥΦΟΣ          ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ    ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ-ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ   
Α.ΑΓΙΑΝΝΗ            
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ    ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΣ          ΜΠΛΕΤΣΙΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ-ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ   
Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ            
ΚΟΥΓΙΟΥΝΤΖΙΤΣ    ΝΙΚΟΛΙΤΣ     ΒΡΟΥΖΟΣ    
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ      
ΕΛΑΦΟΥ                 
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ           ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ   
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012-ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
ΔΗΜ. Ν. ΖΩΗΣ                    
ΛΑΦΑΤΖΗΣ   ΣΤΑΦΙΔΑΣ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ    
ΜΠΙΝΤΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ-ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΒΡΟΝΤΟΥΣ             
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ         ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ           ΚΑΛΙΟΣ       
ΜΠΑΤΣΙΟΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ         
ΔΙΟΥ             
ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ  ΜΙΛΛΟ         
ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΤΑΧΑ-Π. ΜΕΛΑΣ ΚΟΝΤΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ           
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ          ΓΕΡΜΑΝΟΣ   ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Π       
ΚΙΣΚΙΝΙΔΗΣ
 
Γ2 και υπόλοιπα παιχνίδια Τρίτης και Τετάρτης: Αγώνες-Διαιτητές-Παρατηρητές
3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                    
Γ2΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                             
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  26-10-2014  ΩΡΑ 15:00

ΑΕΤΟΣ ΚΑΡΥΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
Κ. ΜΗΛΙΑΣ              
ΜΕΓΑΣ           ΦΩΤΙΑΔΗΣ    ΛΑΠΑΣ        
ΓΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ-Α.Ο. ΣΚΟΤΙΝΑΣ        
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ                
ΜΗΝΟΥΔΗΣ  ΠΑΤΣΑΣ        ΓΑΛΑΝΗΣ   
ΖΑΝΕΤΑΣ
Α.Ο. ΠΑΡΑΛΙΑΣ       ΡΕΠΟ                                                
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                    
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                            
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΤΡΙΤΗ  28-10-2014  ΩΡΑ15:00

Α.Ε. ΔΡΥΑΝΙΣΤΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΜΟΣΧΟΠΟΤΑΜΟ              
ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ       ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ          ΜΠΛΕΤΣΙΟΥ
ΣΚΕΝΔΡΑΣ
Γ1 ΕΠΣ Πιερίας: Αγώνες-διαιτητές-παρατηρητές 3η αγωνιστικής
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                      
Γ1΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                            
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  25-10-2014  ΩΡΑ16:00

ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΩΝΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΑΝΗΣ       
Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ                 
ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ  ΘΕΟΔΩΡΟΥ   ΚΑΚΑΝΗΣ   
ΣΜΥΡΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ    
ΑΛΩΝΙΩΝ               
ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ     ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΓΕΡΜΑΝΟΣ 
ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ
ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ 
ΕΞΟΧΗΣ                  
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ    ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ           ΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ        
ΦΤΕΡΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ      
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ           
ΒΡΟΥΖΟΣ      ΠΕΤΡΟΥ        ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ    
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ      ΡΕΠΟ                                                
3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                  
Γ2΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                           
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  25-10-2014  ΩΡΑ 16:00

ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΙΕΡΙΩΝ-ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ       
Κ. ΜΗΛΙΑΣ              
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ         ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ           ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ     
ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                  
Γ2΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                          
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΤΕΤΑΡΤΗ  29-10-2014  ΩΡΑ15:00

Α.Ε. ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν. ΠΟΡΩΝ-ΔΟΞΑ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ     
Ν. ΠΟΡΩΝ                  ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΦΙΡΙΝΙΔΗΣ    ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ            ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
ΕΠΣ Πιερίας: Αγώνες τμημάτων υποδομής το Σαββατοκύριακο
Δείτε όλη την κίνηση στα γήπεδα της περιοχής μας απο τα πρωταθλήματα των τμημάτων υποδομής της ΕΠΣ Πιερίας.



pieriasport