Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2012

ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ -ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 3-1, ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΤΗΣ ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

Με την ομάδα της Ακαδημίας 2006 αγωνίστηκε το ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ της ΣΧΟΛΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ την Κυριακή και πέτυχε σπουδαία νίκη με σκόρ 3-1.Η ομάδα της ΣΧΟΛΗΣ απέδωσε σπουδαίο ποδόσφαιρο ειδικά στο πρώτο ημίχρονο, αφού το .. ποδόσφαιρο που έπαιξε ήταν ποδόσφαιρο υψηλών προδιαγραφών, αφού κυκλοφόρησε πολύ την μπάλα, έπαιξε γρήγορα, με πολλές αλλαγές του παιγνιδιού, έπαιξε σύγχρονο ποδόσφαιρο και πέτυχε και δύο γκόλ προηγήθκε με 2-0, και αντίπαλη ομάδα κατάφερε στην μοναδική της επίθεση να πετύχει ένα γκόλ και το ημίχρονο έκλεισε με σκόρ 2-1.
Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα του ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ είχε την υπεροχή, αλλά και η αντίπαλη ομάδα προσπάθησε να ισοφαρίσει, αφού έχασε και μία πολύ καλή ευκαιρία.Τελικά το ΠΡΟΠΑΔΙΚΟ της ΣΧΟΛΗΣ πέτυχε και τρίτο γκόλ και έτσι το παιγνίδι έληξε 3-1.
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ:(Σ.ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ): ΜΕΛΙΚΙΑΝ, ΜΠΙΝΙΑΣ Β, ΝΙΚΟΥ Β, ΚΑΤΣΙΚΗΣ Δ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Ν, ΧΑΤΖΗΔΙΜΠΑΣ, ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ Ν. ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ Α, ΚΟΣΜΙΔΗΣ Ν,ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ,
επίσης αγωνίστηκαν ΜΕΖΑΙ ΡΟΝΑΛΝΤΟ, ΜΕΖΑΙ ΡΟΜΠΕΡΤΟ, ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ Λ.